Profil spoločnosti

Spoločnosť A-Z veľkooobchod s.r.o. so sídlom v Hlohovci je dynamická obchodná firma zaoberajúca sa importom, exportom a distribúciou tovaru pre domácnosť. Bola založená v roku 1992 a v súčasnosti patrí medzi najväčšie firmy tohto zamerania na slovenskom trhu.Od roku 1994 rozšírila spoločnosť svoju pôsobnosť o maloobchodnú činnosť, systematickým budovaním maloobchodných predajní pod názvom A-Z Domáce potreby.

Veľkoobchodná sieť našej spoločnosti pokrýva celé územie Slovenskej republiky. Máme viac ako 1000 aktívnych odberateľov – súkromných maloobchodných predajní, 

Vlastnú maloobchodnú sieť A-Z Domáce potreby tvorí v súčasnosti 17 prevádzok v 13 mestách Slovenska.

Sortiment predstavuje v tomto období ponuka viac ako 30.000 druhov tovaru pre dom, byt, dielnu a záhradu. Ponúkame výrobky z dreva, nehrdzavejúcej ocele, smaltu, plastických materiálov, skla, žiaruvzdorného skla, porcelánu, keramiky, silikónu ...

Náš sortiment tvoria malé elektrospotrebiče pre domácnosť, kuchynské potreby a doplnky, bytové doplnky, výrobky pre detskú hygienu, železiarsky tovar, elektroinštalačný materiál, záhradné nástroje, elektrické záhradné náradie, náradie pre domácich majstrov, kachle a sporáky na tuhé palivo, kúpeľňové doplnky, kvetináče, substráty a hnojivá, darčekové predmety, valentínske dekorácie, veľkonočné dekorácie, vianočné dekorácie, elektrické svietiace vianočné dekorácie, výrobky pre gastronómiu a rôzne sezónne výrobky.

Sortiment je neustále doplňovaný a prispôsobovaný požiadavkám našich obchodných partnerov a hlavne požiadavkám trhu. Flexibilne sa prispôsobujeme moderným svetovým a hlavne európskym trendom a novinkám, čo do materiálu, dizajnu a farebnosti produktov.

Spolupracujeme s viac ako 900 výrobcami a dodávateľmi zo Slovenskej republiky, viacerých krajín Európskej únie, krajín ostatnej Európy a Ázie.

Naša spoločnosť si kladie za cieľ nielen udržať si stabilné miesto vo svojom segmente na slovenskom trhu, ale naďalej sa zlepšovať v poskytovaní komplexných a kvalitných služieb v najvyššej možnej miere uspokojiť a vybaviť k spokojnosti každú požiadavku odberateľa, čo do bohatosti sortimentu , kvality a spoľahlivosti ponúkaných výrobkov a služieb.